Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Official Bg CampRock.NiceBoards.Net *Have Fun!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Петиция.. или нещо такова.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Петиция.. или нещо такова. Empty
ПисанеЗаглавие: Петиция.. или нещо такова.   Петиция.. или нещо такова. Icon_minitimeПон Дек 07, 2009 12:17 am

Така, може би не съм правилният човек койт трябва да направи тази тема. Имам предвид, може би трябва някой админ, но няма значение. Сигурна съм, че всички искат да помогнат на форумът да се възвърне. Та мисълта ми е, всеки от нас да се заеме с по нещичко.. Например, както се назначаваха модератори за това и онова, сега дори и да не са определените хора, пак да обновим навсякъде... Ако на админите идеята не им хареса, моля да изтрият темата.

Нека всеки да си избере по един "форум" или "под форум" и да обновява там. Кажете кое ще обновявате.

Целта ми е всеки да е полезен за форумът. Реккламирайте форумът на всякъде. Посещавайте и пишете! Благодаря.
Петиция.. или нещо такова. 147470
Върнете се в началото Go down
Spainlove
JONA*
Spainlove


Брой мнения : 282
Рок точки : 262
Регистриран на : 04.03.2009
Age : 32

Петиция.. или нещо такова. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция.. или нещо такова.   Петиция.. или нещо такова. Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 7:26 pm

Аз съм за ! Ама не мисля че това е подходящата тема ...тук много малко хора влизат и няма да го видят .
Върнете се в началото Go down
- llevame
JONAS
- llevame


Брой мнения : 605
Рок точки : 856
Регистриран на : 28.06.2009
Age : 28

Петиция.. или нещо такова. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция.. или нещо такова.   Петиция.. или нещо такова. Icon_minitimeПон Дек 14, 2009 10:39 pm

Съгласна съм!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Петиция.. или нещо такова. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Петиция.. или нещо такова.   Петиция.. или нещо такова. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Петиция.. или нещо такова.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Вие потребителите :: Свободна зона-
Идете на: