Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Official Bg CampRock.NiceBoards.Net *Have Fun!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Помислете малко...

Go down 
+6
bonnie
rozaLie
- the mad hatter's girl.
БетС
xCole Obsessedx
littlequeenn
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
littlequeenn
жiк-так^^
littlequeenn


Брой мнения : 3039
Рок точки : 3212
Регистриран на : 11.07.2009
Age : 27

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 8:00 pm

Виждате ли какво става в форума?! Замисляте ли се?! Целия форум вчера беше под нерви, а Лили мисли да се отказва.Защо? Ако наистина на някой му пука за форума и за един от най-печените админи да искаже мнението си и да бъде честен..Тая тема не е за тука, но вече незнам за къде..Нека форума да се върне 4 месеца назад..В добрите отношения и всичко.. No
Върнете се в началото Go down
xCole Obsessedx
Chad Dylan Cooper Fan<33
xCole Obsessedx


Брой мнения : 2084
Рок точки : 2104
Регистриран на : 18.02.2009
Age : 26

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 8:07 pm

Вече и аз незнам! На мен ми пука за форума! Както Лили беше писала в темата на "Прожрама "Спаси Форума"" на Дени, как да кандидатстваме без да пишем есета! Незнам, защо 5-6 реда еста се възприемат като все едно сме в училище! И тук без това искаме да ги напишат хората, по тема защо те искат да станат водещ и новинар! Нали искаме да проверим техните умения, за да изберем най-добрия! Също сравнете, че есето тука трябва да е най-малко 5-6 реда, а в училище 100 реда! Judge
Върнете се в началото Go down
http://www.camp-rock-online.org/
БетС
"Tick Tock on the clock"
БетС


Брой мнения : 1844
Рок точки : 1871
Регистриран на : 22.01.2009

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 8:14 pm

Да.... но има от нас, които до сега не са знели какво е есе. Аз знам какво е.Но аз съм 7-ми клас и не съм учила какво е есе, а имайте на предвит, че има хора, които са 5-и клас.....

Само това казвам.... нямам друго, само това...
Имам впредвит, че не трябва да се нарича есе, а нещо друго, защото самото есе е нещо наистина трудно!
Върнете се в началото Go down
- the mad hatter's girl.
vanity fair;
- the mad hatter's girl.


Брой мнения : 2073
Рок точки : 2134
Регистриран на : 02.07.2009
Age : 27
Местожителство : София

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 1:02 am

Ke$ha написа:
Да.... но има от нас, които до сега не са знели какво е есе. Аз знам какво е.Но аз съм 7-ми клас и не съм учила какво е есе, а имайте на предвит, че има хора, които са 5-и клас.....

Само това казвам.... нямам друго, само това...
Имам впредвит, че не трябва да се нарича есе, а нещо друго, защото самото есе е нещо наистина трудно!

Бети, скъпа, аз съм 6ти клас и знам какво е есе. Още от миналата година.
И да, толкова ли е трудно да поразсъждаваш и да го събереш в едни 5-6 реда?!
А за програмата и Рок ТВ, то, аз съм ЗА, би трябвало да пораздвижи форума. Но се замислих за нещо - какво става ако на повечето потребители им е по-лесно да гледат филми, от колкото да четат книги (като пример го давам). Тоест, на хората не им допада да четат нашите предавания, а по би им харесало, ако ги гедат на клипче. Но аз си оставам на мнение, въпреки тези мои разсъждения, че е по-добре да че чете, от колкото да се зомбираш в клипчета.
А за миналия успех на форума.. дължи се на лятната ваканция и на това, че хората има предостатъчно свободно време. Сега, когато дойде училище, наистина може да нямат време за компютър и форуми. НО (подчертавам) щом хората наистина влизат, НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ - защо не си мръдват пръста да напишат 2-3 мнения..
Върнете се в началото Go down
xCole Obsessedx
Chad Dylan Cooper Fan<33
xCole Obsessedx


Брой мнения : 2084
Рок точки : 2104
Регистриран на : 18.02.2009
Age : 26

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:08 am

Мисля, че тази тема принадлежи към програмата, защото така разясняваме някои спорове, затова я местя!
Върнете се в началото Go down
http://www.camp-rock-online.org/
xCole Obsessedx
Chad Dylan Cooper Fan<33
xCole Obsessedx


Брой мнения : 2084
Рок точки : 2104
Регистриран на : 18.02.2009
Age : 26

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:13 am

dakota^^ написа:

НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ - защо не си мръдват пръста да напишат 2-3 мнения..[/b]
И аз също немога да го обясня! Сега статистиката е:
Общо онлайн са 13 потребители: 8 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot
Най-много потребители онлайн: 17, на Съб Окт 31, 2009 3:52 pm

Регистрирани потребители: ..beni, ^misbтb, bonnie, cheLsy, dakota^^, Ke$ha, mCyrus, pixie_fan
Bots : Google
НИкой не си мръдва наистина пръста да пише, освен мен!
Върнете се в началото Go down
http://www.camp-rock-online.org/
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:14 am

Ъм.. Ал и аз пиша. ;]
Върнете се в началото Go down
xCole Obsessedx
Chad Dylan Cooper Fan<33
xCole Obsessedx


Брой мнения : 2084
Рок точки : 2104
Регистриран на : 18.02.2009
Age : 26

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:18 am

Ти си изключение! :}
Върнете се в началото Go down
http://www.camp-rock-online.org/
littlequeenn
жiк-так^^
littlequeenn


Брой мнения : 3039
Рок точки : 3212
Регистриран на : 11.07.2009
Age : 27

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:19 am

Незнам,гледам форума.Никой не пише..Сериозно какво става с тоя форум.Трябва да се направи нещо.. Sleeping
Върнете се в началото Go down
xCole Obsessedx
Chad Dylan Cooper Fan<33
xCole Obsessedx


Брой мнения : 2084
Рок точки : 2104
Регистриран на : 18.02.2009
Age : 26

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:21 am

Незнам! Сега цялата страна е в грипна ваканция през цялата седмица! Всеки има предостатъчно време да пише! Един път един потребител (не му помня името) написа едно "Честито!" за 10 минути! Hmm
Върнете се в началото Go down
http://www.camp-rock-online.org/
bonnie
HP obsessed. <3
bonnie


Брой мнения : 1763
Рок точки : 2211
Регистриран на : 30.07.2009
Age : 105
Местожителство : На тавана в кошницата (:

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:33 am

Аз съм заета. Просто сега съм с Opera-та и форума е отворен като подпрозорец. (:


ЕДИТ: Вече съм малко по-свободна. И, ако някой не е забелязал, писала съм постове в някои от игрите, ама... Hmm
Върнете се в началото Go down
- llevame
JONAS
- llevame


Брой мнения : 605
Рок точки : 856
Регистриран на : 28.06.2009
Age : 28

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 9:57 pm

Еми и аз попринцип пиша,но в момента си имам лични проблеми и много рядко влизам.
А за Есето,да наистина е трудно аз бях 5-ти клас когато напраавих първото си есе и то не за училище,а за Конкурс "Как си представяме коледата на Венецуела",и ако знаите кфи изисквания имаше ето няколко от тях "Най-малко 1 страница и Половина,без интернет",защото проверяват,трябваше да си напъна мозъка и от 200 човека спечелих 1-во място,но както и да е това не е важно,та да и дали ще напишеш 5,6 или 7 реда пак е добре само трябва да опишеш,разкажеш един ден да кажем или нещо от сорта.Така,че не е кой знаи колко фатално да напишеш 6 реда "УЖ" Есе,защото аз това не го наричам есе,а случка или така да го кажа повествование.
Върнете се в началото Go down
chelssie;
звездичка..*
chelssie;


Брой мнения : 2019
Рок точки : 2973
Регистриран на : 14.05.2009
Age : 28
Местожителство : Видин

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 11:01 pm

Аз също пиша. Това, че не е във игрите или в Чат стаята, не означава, че не правя нищо по форума. Вижте в темата на Деми, може да гласувате за снимка, дреха и песен на седмицата. Ако искаме да си върнем форума трябва да се потрудим. И не да го пораздвижваме само в 1 тема или папка, а в целият форум! Не мислите ли, че ще е много по-интересно ако всеки от нас помогне с нещо, добави нещо ново. Върнах се във форума защото видях до къде стигнахме, че да се изпокараме за глупости! Гледката никак не е хубава, плачевна е! А причината ви да се изпокарате - не говоря за всички, просто е глупаво! Как ще искате форума да се развие като е пълен с флууд и грешки!? Не искате толкова червено, ами започнете да си поправяте сами! Казвате, че не сме в училище, ами не сме, но какво, дори и във форума да почнем да пишем на латиница, вмество на български!? Затова са измислени запетайките по дяволите. Трябва да се вземем в ръце, не мислите ли? Помислете малко... 514984
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 11:05 pm

Напълно съгласна с Челси!
Върнете се в началото Go down
littlequeenn
жiк-так^^
littlequeenn


Брой мнения : 3039
Рок точки : 3212
Регистриран на : 11.07.2009
Age : 27

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 11:13 pm

Съгласна с Челс.
Върнете се в началото Go down
The Pretty.Little.Liar
`Bionic*
The Pretty.Little.Liar


Брой мнения : 1282
Рок точки : 1414
Регистриран на : 30.03.2009
Age : 28
Местожителство : Moulin Rouge

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 11:17 pm

Спрете с тези караници,всичко стана толкова напрегнато тук. Не забравяйте,че форума е място за разстоврване,всеки пише,когато има време. И като пък в крайна сметка не ви кефи,че неможе да пишем толкова, Ви казах. Махнете ми правата нямам нищо напротив, тук вече се чуствам като изтърсеняк. Има само няколко хора,който не се промениха,повечето се увълчиха за права.Имах време през лятото-пишех непрестанно. Сега сори,ама вече ходим на училище и никой го няма това сводобно време като през лятото.Не искам гневни мниния след мен.Просто Ви казах какво мисля яз. Помислете малко... 496648
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/RumiLTMSYF
chelssie;
звездичка..*
chelssie;


Брой мнения : 2019
Рок точки : 2973
Регистриран на : 14.05.2009
Age : 28
Местожителство : Видин

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 11:22 pm

Руми ако говориш за мен, разбрала си ме погрешно. Не съм казала да седим през целият ден тук, просто да влизаме, и като влизаме да пишем! Тези, които искат форума да продължи да се развива може и да го направят, тези които не искат - нямам какво да им кажа. Hmmm
Върнете се в началото Go down
The Pretty.Little.Liar
`Bionic*
The Pretty.Little.Liar


Брой мнения : 1282
Рок точки : 1414
Регистриран на : 30.03.2009
Age : 28
Местожителство : Moulin Rouge

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 11:24 pm

Челс неговорех за теб,а говорех изцяло за форума. Просто забелязвам някакво излишно напрежение и състезание. Иначе никой да не се засяга.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/RumiLTMSYF
chelssie;
звездичка..*
chelssie;


Брой мнения : 2019
Рок точки : 2973
Регистриран на : 14.05.2009
Age : 28
Местожителство : Видин

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 11:26 pm

Съжалявам, разбрах го погрешно..
Върнете се в началото Go down
eddy
Admin
eddy


Брой мнения : 1035
Рок точки : 1042
Регистриран на : 14.01.2009
Age : 30
Местожителство : Програма &amp;amp;amp;quot;Спаси Форума&amp;amp;amp;quot;

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:37 pm

Просто секи се бори за права и прави скандал от най-малкото (всички ще кажат ,че аз съм този човек..) ,но аз работя за форума и се опитвам този форум да стане се по известен и всички фенове на Рок Лагера да намират информация тук.На мен не ми пречи да съм потребител и ако вие решите ...аз бих се оттеглил Помислете малко... 147470
Върнете се в началото Go down
http://pcd-web.org/
chelssie;
звездичка..*
chelssie;


Брой мнения : 2019
Рок точки : 2973
Регистриран на : 14.05.2009
Age : 28
Местожителство : Видин

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:47 pm

Щом си готов да се оттегляш толкова бързо, тук идва въпросът дали наистина те е грижа за форумът. Нямам абсолютно нищо против никой в форума, но ако искаме той да успее не трябва да правим скандали и да се караме! Трябва да сме единни, не мислите ли?
Върнете се в началото Go down
The Pretty.Little.Liar
`Bionic*
The Pretty.Little.Liar


Брой мнения : 1282
Рок точки : 1414
Регистриран на : 30.03.2009
Age : 28
Местожителство : Moulin Rouge

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:50 pm

-dragmetohell написа:
Просто секи се бори за права и прави скандал от най-малкото (всички ще кажат ,че аз съм този човек..) ,но аз работя за форума и се опитвам този форум да стане се по известен и всички фенове на Рок Лагера да намират информация тук.На мен не ми пречи да съм потребител и ако вие решите ...аз бих се оттеглил Помислете малко... 147470
Дени, не си ти този човек. Пък и ако ти се оттеглиш и мен ме бройте. Ти-админът,който си създал форума да се оттеглиш...та тогава ние какво да кажем. Пък ти неможе да си този човек,защото повече от админ какво да си!?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/RumiLTMSYF
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:54 pm

Стига драми, тъкмо всичко се оправи, и пак се започна. Всички ще сте си на дадения ви .. ранк до момента. Ако всички ги е грижа за форума, няма да създават такива дарами а ще се опитат да изгладят отношенията си, не като пишат във форума драматични 3434 редови постове. Хайде.. както се казва Сборна другина планина повдига." Е как да я повдигнем тази планина като всички сме индивидуалисти?
Върнете се в началото Go down
chelssie;
звездичка..*
chelssie;


Брой мнения : 2019
Рок точки : 2973
Регистриран на : 14.05.2009
Age : 28
Местожителство : Видин

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:57 pm

И аз това се питам..
Върнете се в началото Go down
- llevame
JONAS
- llevame


Брой мнения : 605
Рок точки : 856
Регистриран на : 28.06.2009
Age : 28

Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 9:17 pm

Съгласна съм с Челс даже бих казала нещо:

Ако всички модератори и админи се отеглят от постовете си ми кажете това форум ли ще е?Или училище в което да си подаваме челъмите на който както му изнася?Мога да ви дам пример във всяко едно училище има класове,в тези класове има деца,който 3,4,5 или 6 деца отговорят за дадено нещо и това нещо се нарича "Ученически съвет" в този така наречен "Учинически съвет",аз съм била в него и ви уверявам страшно трудно е,ето при вас е същото. . .изминали сте заедно 1 година,цяла една година и изведнъж всичко рухва..няма да е честно спрямо нас потребителите,спрямо вас админите и модераторите,то ако вие се изкарате всичките,и всичките се откажете от правата си кфо ще стане,.сеедно по средата на годината тези от ученическият съвет да се откажат всички и тогава какво става същото каквото и при вас..само,че тука много хора намериха истински приятели,това е форумът в който можеш да си излееш мъката когато си тъжен,това е форумът който винаги ще те посрещтне с отворени обятия,това е форумът в който хората ние потребителите си развиаме умствените клетки,таланта неоткрит.. и още много други неща,ако в момента всички модератори и админи се откажат то целия форум отива по д******е,целия труд който сте положили,всичките усилия който сте дали,всичко от себе си за него,и кфо накрая?Кфо се получава всички си взимат нещата и хукват нанякаде..това форума който аз описах ли ще бъде,това въобе форум ли ще бъде,ако всички се откажат от правата си?Немога да си го обесня..

ПП:Моля след мойто мнение да няма караници.И се извинявам на админите и модераторите за това мнение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Помислете малко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помислете малко...   Помислете малко... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Помислете малко...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Специални теми :: Програма "Спаси Форума"-
Идете на: