Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Official Bg CampRock.NiceBoards.Net *Have Fun!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Изгубени

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
albenii
Admin
albenii


Брой мнения : 3921
Рок точки : 5133
Регистриран на : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Етрополе

Изгубени Empty
ПисанеЗаглавие: Изгубени   Изгубени Icon_minitimeЧет Май 27, 2010 5:36 pm

„Изгубени“ (на английски: Lost) е американски драматичен сериал, носител на награди Еми и Златен глобус, който проследява живота на група хора, оцелели след самолетна катастрофа на загадъчен тропичен остров, след като пътнически самолет, летящ от Сидни, Австралия за Лос Анджелис, САЩ се разбива някъде в Южния Пасифик. Всеки епизод типично представя основен сюжет, развиващ се на острова, както и второстепенен от друг момент от живота на някой от персонажите, като други механизми на разказване, свързани с времето сменят тази формула в по-късни епизоди. Пилотният епизод е излъчен за пръв път на 22 септември 2004 г.,а последният 121-ви е на 23 май 2010 г. Сериалът се излъчва по ABC в Съединените щати и по регионални телевизии в много други страни.

Поради големия си състав и разходи за снимане главно в Оаху, Хавай, сериалът е един от най-скъпите в телевизията.Създаден е от Деймън Линдълоф, Джей Джей Ейбрамс и Джефри Лийбър, и е продуциран от ABC Studios, Bad Robot Productions и Grass Skirt Productions. Музиката е композирана от Майкъл Джакино. Сегашните изпълнителни продуценти са Линдълоф, Ейбрамс, Брайън Бърк, Джак Бендър, Едуард Китсис, Адам Хороуиц и Карлтън Кюз.

Приветстван от критиците и с всеобщ успех, „Изгубени“ събира средно по 16 милиона зрители на епизод по ABC през първата си година. Той печели редица индустриални награди, включително Еми за Най-добър драматичен сериал за 2005 г., Най-добра американска продукция на телевизионните награди на Британската академия през 2005 г., Златен глобус за Най-добра драма през 2006 г. и награда на Телевизионните актьори за Най-добър състав в драматичен сериал. Отразявайки своята отдадена база фенове, сериалът става част от американската популярна култура с препратки към сюжета и елементите му, появяващи се в други сериали, реклами, комикси, уебкомикси, хумористични списания, видеоигра и музикален текст. Измислената вселена на шоуто е също разгърната из свързващи романи, игри на дъска и видеоигри, и алтернативните игри The Lost Experience и Find 815.

„Изгубени“ ще приключи с шестия си сезон и по ред 121-ви и последен епизод на 23 май 2010 г. Шести сезон ще съдържа 18 епизода.

Ей,обожавам го !!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Изгубени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изгубени   Изгубени Icon_minitimeЧет Май 27, 2010 8:04 pm

Гледах го преди. Мисля че съм го гледала до втори сезон, но не съм сигурна. Беше ми крайно интересно. Но по едно време спрях. Мисля да изгледам на ново целият сериал, защото смятам, че си заслужава. Обичам го.
Върнете се в началото Go down
 
Изгубени
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Сериали-
Идете на: