Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Official Bg CampRock.NiceBoards.Net *Have Fun!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
albenii
Admin
albenii


Брой мнения : 3921
Рок точки : 5133
Регистриран на : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Етрополе

Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел Empty
ПисанеЗаглавие: Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел   Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел Icon_minitimeПон Май 03, 2010 5:12 pm

Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел Pic

След трагична катастрофа, при която загива цялото ѝ семейство, 16-годишната Евър получава дарбата да чете мислите и да вижда аурата на хората. Но дарбата ѝ е и нейно проклятие. Главата ѝ бучи от мислите на всички, до които се докосне, знае с подробности най-съкровените тайни и мнението им за нея. Тя ненавижда дарбата си, защото я превръща в аутсайдера на училището.

Животът ѝ е достатъчно объркан и преди да срещне новия си съученик – Деймън Огъст. Той е потаен, изкусително красив и нечовешки талантлив. Евър е привлечена и същевременно ужасена от него, защото за пръв път среща човек, чиито мисли и аура са недостъпни за нея. А присъствието и докосването му карат целият хаос от чужди мисли в главата на Евър да стихне.

Светът на своенравния и енигматичен Деймън е изпълнен с тайни и загадки, а когато Евър решава да го последва, се оказва въвлечена в опасно приключение, което може да ѝ струва живота, но и да разкрие невероятната истина за това каква е дарбата ѝ и как да я използва.

Алисън Ноел е родена в квартала на богатите Ориндж Каунти. Автор е на десет романа, а сега се е посветила изцяло на станалата култова поредица „Безсмъртните”, продадена в над 2 000 000 тираж!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел   Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел Icon_minitimeВто Май 04, 2010 8:07 pm

Обожавам тази книга. Нямам търпение за втората книга. Просто.. Харесвам начинът на писане на Алисън Ноел, харесвам и героинята Евър. Една от любимите ми книги. <3

само аз ли съм тази, която вижда прилики в книгата, със поредицата "Здрач", "Училище за вампири" и "Дневниците на Вампира"? ;д
Върнете се в началото Go down
- the mad hatter's girl.
vanity fair;
- the mad hatter's girl.


Брой мнения : 2073
Рок точки : 2134
Регистриран на : 02.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел   Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел Icon_minitimeВто Май 04, 2010 10:36 pm

Не съм я чела, не знам дали ще го направя... Някак си наистина ми се вижда прекалено подобие на някои книги. И това, че само неговите аура и мисли не може да види и чуе - сякаш тя е Едуард, а той Бела. xD ://
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел   Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Безсмъртните (Вечна) - Алисън Ноел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новинки от блога на Алисън.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Тийн Свят :: Литература-
Идете на: