Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Official Bg CampRock.NiceBoards.Net *Have Fun!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мъртви в Далас

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
cvettiie
JONA*
cvettiie


Брой мнения : 228
Рок точки : 424
Регистриран на : 26.12.2009
Age : 29
Местожителство : ~Lom{don}

Мъртви в Далас Empty
ПисанеЗаглавие: Мъртви в Далас   Мъртви в Далас Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 12:49 am

Мъртви в Далас 36668_pic_m
Втора книга от серията "Истинска кръв"

Суки Стакхаус смята, че вече е имала достатъчно неприятности около серията убийства в родното й градче. Изглежда обаче, проблемите не са приключили. Колегата й Лафайет е намерен мъртъв в колата на местния шериф, а малко по-късно същия ден Суки е нападната от вражески настроена менада, която оставя съобщение за Ерик.
Суки има голямо желание да помогне за разкриване убиеца на Лафайет, но Ерик моли нея и Бил да заминат за Далас, за да намерят безследно изчезнал вампир. Младата жена е задължена на Ерик и приема да участва в начинанието. Само че при едно условие: нито едно човешко същество да не пострада. Но по-лесно е да се даде обещание, отколкото да се изпълни. Особено когато наоколо има вампири, жадни за истинска кръв.
Върнете се в началото Go down
albenii
Admin
albenii


Брой мнения : 3921
Рок точки : 5133
Регистриран на : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Етрополе

Мъртви в Далас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъртви в Далас   Мъртви в Далас Icon_minitimeПон Май 03, 2010 4:59 pm

Тази книга тотално ме разби,както и първата. Rolf Само като се сетя,че и майка ми я чете (тя е прочела всяка моя книга,но няма значение) . Винаги се случва нещо,просто няма миг спокойствие.Ъ..за сексуалните сцени между .. Не знам,но аз започвах да се хиля пълен идиот,а майка ми се чудеше защо!
Върнете се в началото Go down
 
Мъртви в Далас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Тийн Свят :: Литература-
Идете на: