Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Official Bg CampRock.NiceBoards.Net *Have Fun!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Йопп...

Go down 
+2
Obsessed
oxie.
6 posters
АвторСъобщение
oxie.
obsessed.
oxie.


Брой мнения : 2434
Рок точки : 3926
Регистриран на : 07.04.2009

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 4:17 am

Здравейте. Искам да се изясня с всички. Разбрах от тук-от там, че някои потребители са казали, че сме скарани. Е, сигурно сме скарани, но аз не знам. Поне си кажете. Други са казали, че съм правила скандали за дребни неща. Ааа, чакайте малко.. aко според вас това, че съм поправяла мнения и съм казвала да не се флууди ако са скандали.. Добре, бе.Йопп... 72752 Било тъпо да напускам.. Тъпо е, да, но всеки човек, който и да е на мое място също би спрял да влиза. Защо ли? Ще кажа за пореден път.. Стоях си аз във форума по цял ден, добавях си теми, а точно ВИЕ, където се пишехте за най-редновни не намирахте време за 15-20 мин. наааааай-много да напишete мнението си. Да не говорим, че имаше потребители (няма да споменавам имена), които влизаха само графиките да си пускат. Тук вече никой не ме харесва, предполагам.. за това ще е по добре да се умитам. Като правя скандали за дребни неща - махам се, защо съм да ви тровя живота. Също към Цвети: надявам се наистина да си се променила в добрия смисъл. Йопп... 147470 Дано всеки, който е казал, че сме скарани си напише мнението относно това. И също дано някой ми обесни какви са били скандалите ми за дребни неща.


Йопп... 41497
Върнете се в началото Go down
Obsessed
JONA*
Obsessed


Брой мнения : 242
Рок точки : 263
Регистриран на : 28.03.2009

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 4:23 am

Само ще кажа ,че проблемите за псд сайта не трябваше да се пренасят тук...За това само вие с Дени сте си виновни.Незнам в какви отношения сте сега ,но ако искате да сте добри админи дори и в този момент ,когато форума е западнал щяхте да помагате да го върнем в челните места.Ири,към теб нямам нищо лошо да кажа!Прекрасен админ си и се надявам да не си тръгнеш .Но,псд скандала не беше за форума!!
Върнете се в началото Go down
oxie.
obsessed.
oxie.


Брой мнения : 2434
Рок точки : 3926
Регистриран на : 07.04.2009

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 4:26 am

Не мисля, че проблема със сайта се пренесе тук. И не искам да съм остра, но западането на форума си го направихте вие - потребителите, защото имаше и все още има теми, в които "редовните" потребители не са писали, толкова теми невидяни останаха. Няма да изказвам лични чувства, просто бях разочарована от всичко това.
Върнете се в началото Go down
Obsessed
JONA*
Obsessed


Брой мнения : 242
Рок точки : 263
Регистриран на : 28.03.2009

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 4:30 am

Незнам!Целия форум е невероятен и не мисля че някой е обвинил само теб за скандалите.Има и други потребители от самото начало ,който се отказаха от него и не влизат.Но,ето че след толкова време в този форум има още хора който искат д апомогнат и ако и ти искаш да си от тях ненапускай ..
Върнете се в началото Go down
eddy
Admin
eddy


Брой мнения : 1035
Рок точки : 1042
Регистриран на : 14.01.2009
Age : 30
Местожителство : Програма "Спаси Форума"

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 1:55 am

Аз нямам намерение да се карам с който и да е било !
Върнете се в началото Go down
http://pcd-web.org/
gossipgirl~
JONA*
gossipgirl~


Брой мнения : 254
Рок точки : 186
Регистриран на : 14.01.2009

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 2:15 am

Моля ви,без караници!Нека да бъдем пак форума (задружния форум) както преди !Мисля,че го можем!
Върнете се в началото Go down
БетС
"Tick Tock on the clock"
БетС


Брой мнения : 1844
Рок точки : 1871
Регистриран на : 22.01.2009

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 4:18 pm

Ох, като започнете така.... Супер много се дразня.... Пишете няк'ви огоромни постове и накрая "аз се махам, чао" и после някой пише...И вие пак пишете.... И така нататък, и така нататък... Щом сте решили нещо да направите, ставате и го правите.. За мен няма смисъл от това...
Сега Ири да не каже нещо, 'щото не се отнася само за нея, а за абсолютно всички дето го правят....Не ми се обиждайте, аз просто изразявам мнение..

Лили
Върнете се в началото Go down
oxie.
obsessed.
oxie.


Брой мнения : 2434
Рок точки : 3926
Регистриран на : 07.04.2009

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 8:06 pm

И от целия пост ти си обърнала внимание само на това, че съм казала, че ще си ходя...
Върнете се в началото Go down
БетС
"Tick Tock on the clock"
БетС


Брой мнения : 1844
Рок точки : 1871
Регистриран на : 22.01.2009

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 12:32 am

Еми то за другото се пишеше и преди аз да си тръгна.. и сега пак се пише.. sooo...
Върнете се в началото Go down
wild_princess
JONA*
wild_princess


Брой мнения : 383
Рок точки : 281
Регистриран на : 26.02.2009
Age : 30

Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 8:21 pm

Моля,ви не се карайте!Започнахме на чисто.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Йопп... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йопп...   Йопп... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Йопп...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Първа спирка :: Форумът-
Идете на: