Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Official Bg CampRock.NiceBoards.Net *Have Fun!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !

Go down 
+5
- llevame
The Pretty.Little.Liar
bonnie
rozaLie
eddy
9 posters
АвторСъобщение
eddy
Admin
eddy


Брой мнения : 1035
Рок точки : 1042
Регистриран на : 14.01.2009
Age : 30
Местожителство : Програма "Спаси Форума"

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 7:36 pm

Новия невероятен клип на Лейди Гага вече е факт .Ето песента и клипа :
Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! 2lsbp5w

http://vbox7.com/play:2c611ea3
Върнете се в началото Go down
http://pcd-web.org/
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 7:44 pm

Оле колко е грозна Rolf
Върнете се в началото Go down
bonnie
HP obsessed. <3
bonnie


Брой мнения : 1763
Рок точки : 2211
Регистриран на : 30.07.2009
Age : 105
Местожителство : На тавана в кошницата (:

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 7:47 pm

Гага пак показа, че от нея може всичко да се очаква. Клипът е удивителен просто. Хем е смахнат, хем пък има нещо красиво (поне аз така си мисля, де ;д ). Не съм й фенка, но клипът наистина е хубав. Колкото до песента... харесва ми само припева и началото. Началото е просто убиец с това "Гага уля-ля". Сещам се за онази реклама на "Данет". Lol
Върнете се в началото Go down
The Pretty.Little.Liar
`Bionic*
The Pretty.Little.Liar


Брой мнения : 1282
Рок точки : 1414
Регистриран на : 30.03.2009
Age : 28
Местожителство : Moulin Rouge

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 8:14 pm

Ужасен клип и песента също!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/RumiLTMSYF
eddy
Admin
eddy


Брой мнения : 1035
Рок точки : 1042
Регистриран на : 14.01.2009
Age : 30
Местожителство : Програма &amp;amp;amp;quot;Спаси Форума&amp;amp;amp;quot;

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 8:29 pm

bonnie написа:
Гага пак показа, че от нея може всичко да се очаква. Клипът е удивителен просто. Хем е смахнат, хем пък има нещо красиво (поне аз така си мисля, де ;д ). Не съм й фенка, но клипът наистина е хубав. Колкото до песента... харесва ми само припева и началото. Началото е просто убиец с това "Гага уля-ля". Сещам се за онази реклама на "Данет". Lol

На същото мнение съм и аз ! Гага залага много на шоу и се получават нещата на 6 .
Върнете се в началото Go down
http://pcd-web.org/
- llevame
JONAS
- llevame


Брой мнения : 605
Рок точки : 856
Регистриран на : 28.06.2009
Age : 28

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 8:39 pm

-dragmetohell написа:
bonnie написа:
Гага пак показа, че от нея може всичко да се очаква. Клипът е удивителен просто. Хем е смахнат, хем пък има нещо красиво (поне аз така си мисля, де ;д ). Не съм й фенка, но клипът наистина е хубав. Колкото до песента... харесва ми само припева и началото. Началото е просто убиец с това "Гага уля-ля". Сещам се за онази реклама на "Данет". Lol

На същото мнение съм и аз ! Гага залага много на шоу и се получават нещата на 6 .


Съгласна съм с вас!Песента е уникална,а клипът е...нямам думи направо като чуя песента и от вътре ми се свива стомахът от смях,но песента е уникална.И както в едно от списанията БРАВО Лейи Гага каза"Аз полагам всички усилия,мойте клипове и мойте песени да са нещо повече,нещо по- различно от това което са",и както БРАВО бяха Написали "Лейди Гага винаги след Секи нейн Клип Фалирва".Е как няма да фалирва след като прави божествени клипове.Аз попринцип съм "АНТИ ГАГА ФЕН",но песента и клипа си заслужават.
Съгласна съм с Лилзи тфа "лра-ла-лра-ла-ла ГаГа уляля.." ми звучи като рекламата на "Данет" Rolf
Върнете се в началото Go down
- the mad hatter's girl.
vanity fair;
- the mad hatter's girl.


Брой мнения : 2073
Рок точки : 2134
Регистриран на : 02.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 8:46 pm

ГаГа може да ни изненадва още и още.. Много е крейзи т'ва видео. Ама ме кефи. Само дето на 2:20 ми прилича на Бритни в този костюм.. о.О xD
Върнете се в началото Go down
snoople.~
JON**
snoople.~


Брой мнения : 126
Рок точки : 136
Регистриран на : 29.06.2009

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeПон Ное 23, 2009 5:53 am

Клипа е невероятен за песента може малко да се поспори но за клипа нямам думи !
Върнете се в началото Go down
P!NK
JONA*
P!NK


Брой мнения : 231
Рок точки : 194
Регистриран на : 03.03.2009
Age : 32

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 5:47 am

Клипа е чудесен ! Песента в мн тъпа ...и чак да ме шокира с нещо неуспя !
Върнете се в началото Go down
chelssie;
звездичка..*
chelssie;


Брой мнения : 2019
Рок точки : 2973
Регистриран на : 14.05.2009
Age : 28
Местожителство : Видин

Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitimeНед Дек 06, 2009 10:59 pm

Песента не е толкова лоша, харесва ми.. клипът - да, уникален е, нещо различно, няма спор! , НО! .. за мен е отвратително.. никак не ми допада, а уж съм почитателка на Гага. Този клип според мен е ужасен.. но всеки си има мнение. Huh
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !   Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Gaga шокира света с новия си клип Bad Romance !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Вие потребителите :: Свободна зона-
Идете на: