Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Official Bg CampRock.NiceBoards.Net *Have Fun!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кастинг за водещи

Go down 
+3
- llevame
chelssie;
rozaLie
7 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeНед Ное 01, 2009 4:28 am

Хей.. ъм надявам се.. сте гледали "Господари на ефира", е това е нещо подобно, под името "Господари на Форумите". Ами във това предаване ще виждате абсолютн всичко най-смешно. Као се започне от форумите..до самите нас. Ами.. мисля да не ви карам да пишете есета.. ;д но искам от всеки по една визитка /смисъл който ще иска да участва/, най-смешние преживявания, най-забавната ви идея и най-лудото нещо което някога сте правили. Shifty
Върнете се в началото Go down
chelssie;
звездичка..*
chelssie;


Брой мнения : 2019
Рок точки : 2973
Регистриран на : 14.05.2009
Age : 28
Местожителство : Видин

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 7:41 am

Веднъж с още едни момичета чакахме Деми да дойде в 3 часа през нощта на някакъв лайв чат. И понеже се лигавихме цял ден и бяхме изморени решихме да отидем да четем книги и уж си навихме часовниците. Аз съм заспала, а Бени постоянно пъшкала и охкала и само казваха : Ох, ако можеше Деми да ми оправи стаята..
Веднъж с Кали в темата с игрите си измисляхме, че сме спечелили 1 млн. долара и сме станали милионерки. Правехме партита и канехме звезди на гости. Беше много забавно! А за кастинга, да , искам да стана водеща, защото:
1. Познавам повечето хора от форума и мога лесно да намирам забавни случки с тях.
2. Знам много вицове, лафове, смешни истории.
3. Мисля, че имам нужното чувство за хумор.
4.Все пак тук сме, за да се забавляваме! Lol
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 4:22 pm

Кога искаш да започнеш първият си епизод? Fun
Върнете се в началото Go down
- llevame
JONAS
- llevame


Брой мнения : 605
Рок точки : 856
Регистриран на : 28.06.2009
Age : 28

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 7:11 pm

Ъмм..да Попитам може ли и аз? Кастинг за водещи 530557
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:00 pm

Ами.. задачката моля. Кастинг за водещи 530557
Върнете се в началото Go down
Lostinpaiinn.xx
[*Selly Fan*]^
Lostinpaiinn.xx


Брой мнения : 1748
Рок точки : 1783
Регистриран на : 18.05.2009

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 12:28 am

Мм тук нали уж се избра водещ,защо никой ни пише? На мен лично това ще ми е много интересно.
Върнете се в началото Go down
xCole Obsessedx
Chad Dylan Cooper Fan<33
xCole Obsessedx


Брой мнения : 2084
Рок точки : 2104
Регистриран на : 18.02.2009
Age : 26

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 2:00 am

smiley_ написа:
Мм тук нали уж се избра водещ,защо никой ни пише? На мен лично това ще ми е много интересно.
Трябва поне още един водещ за да започне предаването.
Върнете се в началото Go down
http://www.camp-rock-online.org/
Lostinpaiinn.xx
[*Selly Fan*]^
Lostinpaiinn.xx


Брой мнения : 1748
Рок точки : 1783
Регистриран на : 18.05.2009

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 5:13 pm

Еми тя Венито се кандидатира ама не е написала това което се иска!
Върнете се в началото Go down
- the mad hatter's girl.
vanity fair;
- the mad hatter's girl.


Брой мнения : 2073
Рок точки : 2134
Регистриран на : 02.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 6:10 pm

Хайде аз да запълня мястото.. стига да ме одобрите. (:

Защо искам да участвам като водещ в това предаване? Една от причините е, че ще ми е много приятно да работя с Челси. ^___^ Беше забавно, когато с нея, Бени и Руми се лигавехме, измисляхме си истории по игрити, както тя каза.. Но сега не е времето, нито мястото за изказване на такива мисли. (; ..Ох, разчувствах се. *взима кърпичката и си избърсва очите, навлажнени от хубавите спомени*
Та така, второ. мисля, че с Челс ще се сработим и ще измислим голми, щури, идиотски, но и много забавни глупости. (сън)
Трето, хмм, уейт ъ минет *напряга си мозъка* ... мисля, че ще бъде забавно, както за нас, така и за "зрителите". :)
Четвърто и последно, но не на последно място по важност... Форума има нужда да живне. И за да се осъществи, поне 3-4 от многото (подчертавам) потребители влизащи на ден напишат 5-6 реда с безмислени глупости за кастингите в Рок ТВ. И после идва забавното..

ПП. Тези редове ги написах за пет минутки. Замислете се, не е толкова трудно и вие да напишете нещо такова.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Your time is up, my time is now.. [music]
rozaLie


Брой мнения : 966
Рок точки : 1120
Регистриран на : 27.08.2009

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 6:33 pm

Одобрена. Очаквам първият епизод!
Върнете се в началото Go down
- the mad hatter's girl.
vanity fair;
- the mad hatter's girl.


Брой мнения : 2073
Рок точки : 2134
Регистриран на : 02.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 6:49 pm

Ами ще видим да се разберем с Челс и да го направим. ^^
Върнете се в началото Go down
chelssie;
звездичка..*
chelssie;


Брой мнения : 2019
Рок точки : 2973
Регистриран на : 14.05.2009
Age : 28
Местожителство : Видин

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeНед Дек 06, 2009 11:26 pm

Страхотно, очаквайте скоро първият епизод! Sun
Върнете се в началото Go down
ladyrauhl




Брой мнения : 1
Рок точки : 1
Регистриран на : 06.05.2010

Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitimeЧет Май 06, 2010 3:29 am

Брей, ами аз като гледам съм закъсняла със светлинни години. И все пак обичам като попадна на нещо интересно да си оставя калната стъпка. Ами да започвам, а? Само на 15 съм (скоро 16 хаха) обаче имам куп щурави преживявания с най-добрата си приятелка. Тук мисля да изложа само две-три от тях. Най-ненормалното нещо, за което се сещам е наводнение на апартамент. Рано през деня нещо леко ѝ се посръднах и отидох в тоалетната, заключих се, но аз всъщност трябваше да ида до тоалетната (разбирате ме, надявам се). Тя обаче си помисли, че нарочно отидох и дойде, започна да дърпа бравата. След известно време желязната брава останала в ръката ѝ. И така мина се деня, възрастните отидоха нощна смяна на работа, а ние останахме двете сами в апартамента в София. Вечерта правихме каквото правихме, аз по едно време наистина се обидих и този път наистина нарочно се заключих в тоалетната. Приятелката ми дойде пред тоалетната и почна да ми говори, заплаши че ще направи гьол пред врата, но всъщност това, което предстоеше беше далеч по-лошо! Изляла, моля ви се, половин литър вода и половин литър веро някакво Pur, ако не се лъжа.. Излизам- стъпвам в същинско мини езерце! Ще трябва да почистим, но ставаше все по-трудно тъй като езерцето напъваше да става река. На отсрещната стена имаше гипсокартон, който не биваше да се мокри...та трябваше да го поместим. Ами, тежичко си беше! Понеже това стана прекалено дълго ще кажа още само, че чистенето беше в периода полунощ - 3 часа. Имаше велик клип заснет, но за жалост го изгубихме...Но пък спомена винаги ще си остане да ми мокри сърцето с вода и веро, все едно съм чиния, която чака да бъде измита. И за другите спомени няма да пиша, че това стана прекалено дълго...ама са множко! Накратко - губили сме се в собствения си квартал, вземали са ни за близначки, били сме на косъм да се озовен в циганския квартал без дори да подозираме, ходили сме по инцидент до люлин, и т.н.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кастинг за водещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинг за водещи   Кастинг за водещи Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кастинг за водещи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кастинг за водещи
» Кастинг за водещи
» Кастинг за новинари
» Кастинг за репортери
» Водещи и кога ще се излъчва предаването

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Рок TV :: Предавания :: Господари на Форумите-
Идете на: